.
   
středa 29. listopadu
svátek slaví Zina, Zinaida , zítra Ondřej, Ondřejka
 
 VÍCE INFORMACÍ: 28310
Anubis a Horus, egypští bohové - orgonitový tácek na stojánku

Léčivý orgonit na stojánku. Luxusní orgonit opatřený barevnou patinou.

Orgonit je probarvený glitry. Povrch je opatřen patinou.

rozměry: 154 × 10 mm (průměr × výška)

Hmotnost: 350 g včetně obalu.

Výrobce: LASTURA

Podrobné informace.

765.00 Kč
ks
Skladem je 1 ks.
Uvedené ceny jsou včetně DPH (nejsme plátci DPH).
 

Léčivý orgonitový tácek s egyptským motivem je překrásná a především užitečná dekorace.

Nejen že Vám perfektně vyčistí a zharmonizuje prostředí a odstraní geopatogenní zóny ve svém dosahu, který je 25 m kolem sebe, ale také vyzařuje celé spektrum léčivých energií s vysokými vybracemi, které vás budou neustále léčit a hýčkat.

Slouží rovněž pro čištění a aktivaci vody (nahrazují spinování vody). 2 litry vody budou zcela upraveny za cca 15 až 20 minut. Takto upravovat můžete i jiné nápoje, ale i potraviny. Orgonit můžete za tímto účelem umístit do chladničky nebo do místa, kde uskladňujete potraviny. Dále orgonit můžete umístit k čajům, bylinkám apod., ale i k lékům pro odstranění vedlejších účinků a zlepšení jejich léčivých vlastností.


V esoterickém hledisku jsou Anubis a Horus fascinujícími a význačnými postavami, plnými tajemství a duchovních významů. Jsou symbolem hlubších pravd a moudrosti, které přesahují hranice našeho každodenního vnímání. Otevřeme-li dveře esoterického poznání, odhalíme nekonečný oceán duchovních tajemství, které oba bohové přinášejí.

Anubis, moudrý a mystický průvodce duší, je strážcem duchovního posmrtného putování. Jeho šakalí podoba nás zavádí do hlubin našeho podvědomí, abychom čelili našim temným stránkám a zkoumali naše vnitřní Já. V jeho přítomnosti se naše staré a zbytečné Já mumifikuje, čímž se připravuje na nové zrození. Anubis nám ukazuje cestu, jak se vypořádat s našimi strachy a očistit své srdce, aby se mohlo rozpínat láskou a soucitem.

Horus, vznešené sokolí božstvo, je vtělením našeho nejvyššího potenciálu. Jeho pohled proniká skrze roušku iluze a otevírá dveře do dimenzí vyššího vědomí. Horus nás zve, abychom se stali vládci svého vlastního osudu a překonali dualitu tohoto světa. Sokolí oko Horuse je okem nekonečné moudrosti, které nám umožňuje proniknout do tajů vesmíru a pochopit jeho harmonii.

Ve spojení Anubise a Horuse najdeme rovnováhu mezi světem temnoty a světlem, mezi vnitřním a vnějším. Získáme sílu vyrovnávat se se životními výzvami a nalézat pravdu ve všem, co nás obklopuje. V jejich symbolice nacházíme klíče k otevření brány naší duše a objevení pravé podstaty existence.

Budiž jsou Anubis a Horus našimi průvodci na cestě k duchovnímu poznání a osvícení. Povstaňme nad naše každodenní hranice a otevřeme se síle a moudrosti, kterou nám tyto dvě božské bytosti nabízejí. Prozkoumejme tajemství vesmíru a v sobě najděme odvahu dosáhnout nejvyššího duchovního cíle. Anubis a Horus jsou průvodci našich duší, kteří nás přivedou ke světlu věčného poznání.


Tento luxusní orgonit tvoří pryskyřice, přírodní křemičitý písek, hliníkové špony, několik přírodních křišťálů a speciální léčivý energetický symbol. Povrch je opatřen barevnou patinou. Plastový stojánek s povrchovou úpravou imitující dřevo je součástí orgonitu.

 

 
Záložky: Anubis a Horus, egyptské motivy, léčivé tácky se stojánkem, orgonity

Použité barvy:  
 
strana 1
Počet zobrazovaných položek na stránku:

Z NAŠÍ NABÍDKY

HLEDEJ

text v článcích zboží v obchodě

PŘIHLÁŠENÍ

REGISTRACE

Zde se můžete zaregistrovat.
© 2008-2023 Milan Vojtíšek    E-mail: lastura@lastura.cz