.
   
úterý 18. června
svátek slaví Milan, Milana , zítra Leoš, Leo
 
autor Lastura.cz

Dosah orgonitů

04.11.2010

Dosah:

pyramidy klasické 20 m
pyramidy vysoké 30 m
tříboké jehlany 30 m
pětiboké jehlany 25 m

ostatní min. 20 m

popisek

Dotaz: Četla jsem o nich různé informace, měli by se prý dát ke každému vysílači elektromagnetického záření tedy k počítači, k TV, k mikrovlné troubě apod. Když uvádíte, že vaše orgonity mají dosah 80 až 140 metrů, postačí mi tedy na náš rodinný domek 1 pyramida a jeden pětiboký jehlan, popřípadě mohu ještě zakopat na zahradě jeden pětiboký jehlan ke kořenům stromu?

Veškerá elektronická zařízení vytváří elektromagnetické záření, které pro nás není vůbec příjemné. Úsporné žárovky na bázi zářivek (to jsou všechny ty podporované vládou, které máme používat místo klasických žárovek) navíc září rentgenové záření minimálně stokrát převyšující povolené normy (podrobnosti určitě najdete na webu). Takže toto vše je třeba odrušit.

Naše výrobky dosahují min. 20 m kolem sebe (záleží na velikosti pyramid, ty větší pyramidy mají dosah větší), takže na byt stačí jedna. Ale určitě nic nezkazíte tím, když budete mít jednu v ložnici (odstraňují i geopatogenní zóny), další v obýváku, nebo tam, kde se přes den nejvíce zdržujete.

Každý druh orgonitu má jiné energetické zaměření a jiný účel, proto doporučujeme pro pokrytí celého spektra energií jejich kombinaci.

Vřele doporučuji zakopat orgonit ke kořenům stromu, strom funguje jako anténa a dosah se může zvětšit i na několik km. Navíc se do míst takto ošetřených vrátí i skřítkové a víly, kteří elektromagnetický smog nesnáší. Je úžasné tyto bytosti kolem sebe vnímat (někteří lidé je dokáží i vidět a mluvit s nimi). Pro tento účel vyrábíme orgonity, které najdete v menu „gifting - pro zakopání do země'.

Všechny orgonity samy o sobě harmonizují energie v okolí. Ale dokáží mnohem víc, když je o to požádáte. Např. pokud budete mít zdravotní potíže, pak se s orgonitem můžete domluvit a on bude působit na příčiny vašich potíží. Ale pouze pokud ho o to požádáte.

HLEDEJ

text v článcích zboží v obchodě

PŘIHLÁŠENÍ

REGISTRACE

Zde se můžete zaregistrovat.
© 2008-2024 Milan Vojtíšek    E-mail: lastura@lastura.cz